Skorzystaj z promocji 2000 zł zniżki!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 14 lipca 2024 r.

Sprawdź
 • Analityka biznesu i bezpieczeństwa Online

  W dzisiejszym dynamicznym i zglobalizowanym świecie wiedza i umiejętności z zakresu analityki biznesu i bezpieczeństwa stają się coraz bardziej pożądane. Analityka jest bowiem potrzebna w każdej organizacji. Specjaliści zatrudnieni w pionach analitycznych zbierają dane, przewidują zdarzenia i trendy, identyfikują ryzyka i je ograniczają. Ich praca jest ceniona i doskonale opłacana, ma bowiem bezpośredni wpływ na efektywność, konkurencyjność i stabilność organizacji. Wybierając kierunek Analityka biznesu i bezpieczeństwa w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zyskasz wiedzę i kompetencje potrzebne, by rozwijać satysfakcjonująca karierę właśnie na tym polu.

  Czas trwania: 6 semestrów
  Dostępne tryby:
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  Studia online są nowoczesną formą studiów, które są profesjonalnie realizowane od 10-u lat z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w AFiB Vistula w Warszawie. Zostały zaprojektowane przez specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w obszarze e-learnigu. Ich program jest aktualizowany i dostosowywany do potrzeb studentów. Od początku każdego semestru znany jest plan zajęć – ich harmonogram jest regularny. Rekrutujesz się online i cały proces studiowania odbywa się online. Nie musisz przyjeżdżać na uczelnię. Uczestniczysz w czasie rzeczywistym w wirtualnych zajęciach, które odbywają się w tygodniu, w godzinach wieczornych. Jednocześnie masz nieograniczony dostęp do e-podręczników. Zajęcia prowadzą wykładowy będący ekspertami z rynku – menadżerowie, prezesi banków, specjaliści w swoich dziedzinach.

  Program nauczania jest dokładnie taki sam, jak w przypadku studiów niestacjonarnych.

  W trakcie studiów na kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa online nauczysz się pozyskiwać dane, przeprowadzać wszechstronne analizy z wykorzystaniem narzędzi ilościowych i jakościowych oraz przygotowywać raporty dotyczące aktualnej sytuacji organizacji, jej perspektyw rozwojowych oraz pozycji na rynku. Dowiesz się, jak identyfikować ryzyka związane z bezpieczeństwem i biznesem. Rozwiniesz kompetencje w obszarze nowych technologii, rozwiązań marketingowych, finansowych oraz organizacyjnych. Poznasz problematykę big-data, ale także zagadnienia z dziedziny zwalczania przestępczości i terroryzmu, kryminologii i kryminalistyki oraz cyberbezpieczeństwa. Zyskasz wiedzę nt. technik działań wywiadowczych i kontrwywiadowczych.

  Kończąc studia I stopnia na kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa wejdziesz do elitarnego grona ekspertów poszukiwanych w tym obszarze.

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE

  Kończąc studia I stopnia na kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa wejdziesz do elitarnego grona ekspertów poszukiwanych w tym obszarze. Zyskasz praktyczną wiedzę i kompetencje, dzięki którym z sukcesem będziesz rozwijać karierę zawodową.

  Specjalności zostały zaprojektowane tak, by przygotować kandydatów do oczekiwań rynku. Dzięki eksperckiej kadrze naukowo-dydaktycznej zyskasz wiedzę stosowaną w branży na co dzień. Otwartość Uczelni na współpracę z partnerami biznesowymi sprawia, że już na studiach nawiążesz cenne kontakty, które otworzą Ci drogę do rozwoju zawodowego w sektorze publicznym lub biznesie. Możesz także z sukcesem rozwijać własną działalność gospodarczą.

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa.

  KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA ANALITYKI BIZNESU I BEZPIECZEŃSTWA

  Gotowość zawodowa
  Dzięki kompleksowej wiedzy przekazywanej przez kadrę akademickich wykładowców i praktyków, studia Analityka biznesu i bezpieczeństwa przygotują Cię do rywalizowania na rynku zawodowym. Podczas trzyletnich studiów I stopnia zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale – dzięki pierwszym zrealizowanym projektom – także praktyczną. Dzięki temu będzie Ci łatwiej ubiegać się o wymarzoną pracę.

  Globalne możliwości
  W Akademii Finansów i Biznesu Vistula myślimy globalnie. Dzięki wiedzy dotyczącej funkcjonowania instytucji i firm w otoczeniu międzynarodowym i zagrożeń, którym muszą stawić czoła, zyskasz pełną gotowość do podjęcia pracy także poza granicami kraju.

  Specjalistyczna wiedza
  Zajęcia prowadzone przez znanych praktyków, a do tego specjalności rozwijające konkretne obszary wiedzy – podczas studiów Analityka biznesu i bezpieczeństwa zdobędziesz specjalistyczną wiedzę, która pozwoli Ci postawić pierwsze kroki w wybranej dziedzinie.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia online 400 zł 6 300 zł 3 350 zł 710 zł

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

Czujesz, że praca analityczna jest czymś, co chcesz robić w życiu

Masz zdolność logicznego myślenia i umiejętność posługiwania się kompetencjami miękkimi

Chcesz zdobyć silną pozycję na rynku

Specjalności

Analityka biznesu

Ta specjalność przygotuje Cię do pełnienia roli analityka biznesowego. Zyskasz niezbędną wiedzę oraz praktyczne umiejętności potrzebne w procesie analizy biznesowej. Poznasz metody zarządzania ludźmi i budżetami, a także komunikacji z klientami oraz partnerami. Dowiesz się, jak maksymalizować zyski, ograniczać koszty i optymalizować strategie marketingowe. Nauczysz się identyfikować trendy, reagować na zmiany i maksymalnie wykorzystywać potencjał biznesu.

Analityka bezpieczeństwa

Wybierając tę specjalność, zrozumiesz, czym jest bezpieczeństwo na poziomie globalnym i regionalnym. Zdobędziesz niezbędne przygotowanie do podjęcia zadań związanych z analityką bezpieczeństwa w służbach specjalnych, dyplomatycznych, instytucjach państwowych oraz w prywatnych firmach i korporacjach utrzymujących istotną infrastrukturę. Nauczysz się rozpoznawać zagrożenia i stawiać im czoła. Poznasz techniki i metody włamań do systemów informatycznych oraz zasady postępowania po cyberataku. Rozwiniesz kompetencje potrzebne do zarządzania kryzysowego.

Rekrutacja Vistula

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)