Skorzystaj z promocji 2000 zł zniżki!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 14 lipca 2024 r.

Sprawdź
 • Architektura

  Architektura, to prestiż i wspaniała przygoda. To także wymagające rzemiosło i sztuka, przed którą stoją dziś wielkie wyzwania – jak projektować i budować miasta, aby były bezpieczne. Studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula dadzą Ci niezwykłą szansę rozwoju, praktyczne umiejętności i tytuł inżyniera architekta.

  Czas trwania: 8 semestrów
  Dostępne tryby:
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  Architektura w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to czteroletnie studia inżynierskie, które pozwalają zdobyć interdyscyplinarną wiedzę z zakresu architektury, urbanistyki i sztuki. Nauczysz się, jak kształtować swoje otoczenie i zmieniać przestrzeń na piękniejszą i bardziej funkcjonalną. Poznasz nowatorskie techniki projektowania, nowe odkrycia materiałowe i strukturalne. Opanujesz specjalistyczne narzędzia projektowe, zasady wizualizacji i prezentacji graficznej. Poznasz zasady kompozycji przestrzennej. Nauczysz się kształtować formę i funkcję budynków. Swoje wizje będziesz mógł zamienić w realne projekty architektoniczne i przedstawiać je przy pomocy nowoczesnych technik komputerowych. Odkryjesz historię budowy miast, a także zasady kształtowania ich struktury przestrzennej, funkcjonalnej, komunikacyjnej i ekologicznej. Poznasz dobre praktyki w gospodarowaniu przestrzenią, rozwiniesz talent i kreatywność. Dzięki ćwiczeniom terenowym i praktykom będziesz mógł tworzyć własne koncepcje architektoniczne i urbanistyczne.

   

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE

  Kierunek Architektura (studia inżynierskie) został zaprojektowany tak, by jak najlepiej przygotować studentów do późniejszej pracy w zawodzie. Po ośmiu semestrach nauki w Akademii Finansów i Biznesu Vistula będziesz gotowy do tworzenia własnych koncepcji architektonicznych. Dowiesz się, jak prowadzić własne biuro czy pracownię oraz jak chronić własność intelektualną i prawa autorskie. Podczas studiów szczególnie istotna jest nauka praktycznych umiejętności, które w przypadku Architektury oznaczają opanowanie specjalistycznych programów, niezbędnych do realizowania projektów zawodowych. Absolwenci studiów uzyskują tytuł inżyniera architekta.

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Architektura.

  KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA ARCHITEKTURY

  Zawodowa gotowość
  Będziesz przygotowany do tworzenia własnych koncepcji architektonicznych i urbanistycznych o indywidualnym charakterze. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną i opanujesz specjalistyczne narzędzia. Nauczysz się świadomie wykorzystywać wyniesioną ze studiów wiedzę z zakresu technologii budowlanych, instalacyjnych i konstrukcyjnych.

  Biznesowe podejście
  Nauczysz się, jak zarządzać i prowadzić własną działalność gospodarczą, a dzięki wiedzy z zakresu autoprezentacji i marketingu dowiesz się, jak wyróżnić się wśród konkurencji.

  Globalne możliwości
  Nowoczesne spojrzenie na trendy w światowej architekturze i znajomość branżowej terminologii w języku angielskim sprawią, że studia na AFiB Vistula otworzą przed Tobą drzwi do kariery poza granicami Polski.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia stacjonarne 400 zł 7 900 zł 4 200 zł 890 zł

  Studia w języku polskim – obywatele spoza UE

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 120 € 1 750 € 925 €

  Studia w języku angielskim – obywatele UE*

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 120 € 3 000 € 1 600 €

  *Do grupy obywateli innych państw płacących według stawek UE należą: obywatele pozostałych państw Europy, wszystkich państw Ameryki Północnej i Południowej, Wysp Karaibskich oraz Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mongolii, Rosji, Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Uzbekistanu.

  Studia w języku angielskim – obywatele spoza UE*

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 200 € 4 500 € 2 350 €

  *nie dotyczy studentów z państw Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Wysp Karaibskich, oraz Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mongolii, Rosji, Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Uzbekistanu.

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

Jesteś kreatywny,
masz wykształcony zmysł estetyczny
i umiejętność myślenia przestrzennego

Marzysz o tym, by zmieniać przestrzeń i przekształcać wizje artystyczne w rzeczywistość

Chcesz zdobyć prestiżowy zawód, który daje satysfakcję,
wolność i dobre pieniądze

Rekrutacja Vistula

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)