Skorzystaj z promocji 3×0 ZŁ!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 15 marca 2024 r.

Sprawdź
 • Ekonomia

  Ekonomia od lat jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów. Zwłaszcza dziś solidna wiedza ekonomiczna jest szczególnie pożądana a specjaliści w tym obszarze – doskonale wynagradzani. Po studiach w Akademii Finansów i Biznesu Vistula Ty też znajdziesz się w tym elitarnym gronie. Z nami wyjdziesz poza utarte schematy. Zdobędziesz wiedzę z zakresu mikro – i makroekonomii.

  Czas trwania: 6 semestrów
  Dostępne tryby: ,
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  Solidna wiedza z zakresu ekonomii jest dziś pożądana w wielu branżach, a dyplom studiów ekonomicznych jest przepustką do kariery zawodowej. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula zdobędziesz wiedzę z zakresu mikro– i makroekonomii. Poznasz najnowsze trendy. Odkryjesz tajemnice zjawisk globalnych i lokalnych oraz reguły współpracy, konkurencji i dominacji gospodarczej. Dowiesz się, dlaczego wybuchają wojny handlowe i w jakich warunkach wygasają. Nauczysz się efektywnie prowadzić działalność handlową, marketingową oraz inwestycyjną w kraju i za granicą, badać rynki, skutecznie negocjować i zawierać kontrakty. Doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk zawodowych. Pracodawcy docenią Twoje umiejętności. Dzięki zdobytej wiedzy i kompetencjom osiągniesz sukces.

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE

  Studia ekonomiczne na poziomie licencjackim pozwolą Ci stawiać pierwsze kroki w wymarzonym zawodzie. Pomogą Ci w tym specjalności przygotowane tak, by przygotowały kandydatów do oczekiwań rynku. Ekspercka kadra naukowo-dydaktyczna nauczy Cię praktycznej wiedzy, stosowanej na co dzień w branży. Dodatkowo otwartość Uczelni na współpracę z partnerami biznesowymi sprawia, że po ukończeniu studiów będziesz mógł starać się o pracę w jednym z trzech obszarów – biznesu, sektora publicznego oraz edukacji.

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Ekonomia.

  KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA EKONOMII

  Gotowość zawodowa
  Dzięki kompleksowej wiedzy przekazywanej przez kadrę akademickich wykładowców i praktyków, studia ekonomiczne przygotują Cię do rywalizowania na rynku zawodowym. Podczas trzyletnich studiów I stopnia nie tylko zdobędziesz teorię, ale dzięki pierwszym zrealizowanym projektom – także praktykę. Dzięki temu łatwiej będzie Ci ubiegać się o wymarzoną pracę.

  Globalne możliwości
  Aż dwie specjalności poświęcone są zrozumieniu światowego rynku finansowego, co pokazuje, że na AFiB Vistula myślimy globalnie. Dzięki wiedzy dotyczącej funkcjonowania przedsiębiorstw w otoczeniu międzynarodowym, badania rynków zagranicznych czy realizacji transakcji w środowisku międzykulturowym, będziesz przygotowany do podjęcia pracy także poza granicami kraju.

  Specjalistyczna wiedza
  Zajęcia prowadzone przez znanych praktyków, a do tego konkretne specjalności, rozwijające konkretne obszary wiedzy – podczas studiów ekonomicznych zdobędziesz specjalistyczną wiedzę, która pozwoli Ci postawić pierwsze kroki w kierunku zostania ekspertem w wybranej przez siebie dziedzinie.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia stacjonarne 400 zł 6 900 zł 3 700 zł 790 zł
  Studia niestacjonarne 400 zł 6 300 zł 3 350 zł 710 zł

  Studia w języku polskim – studenci spoza UE

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 120 € 1 450 € 775 €
  Studia niestacjonarne 120 € 1 450 € 775 €

  Studia w języku angielskim – obywatele UE i innych państw*

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 120 €  2 500€ 1 350 €

  *Do grupy obywateli innych państw płacących według stawek UE należą: obywatele pozostałych państw Europy, wszystkich państw Ameryki Północnej i Południowej, Wysp Karaibskich oraz Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mongolii, Rosji, Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Uzbekistanu.

  Studia w języku angielskim – studenci z pozostałych państw*

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 200 €  3 500€  1 850€

  *nie dotyczy studentów z państw Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Wysp Karaibskich, oraz Armenii, Azerbejdżanu,
  Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mongolii, Rosji, Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Uzbekistanu.

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

Chcesz zdobyć specjalistyczną wiedzę i praktyczne umiejętności

Pragniesz wyjść poza utarte schematy

Marzysz o pracy w innowacyjnym środowisku

Specjalności

ZIELONA GOSPODARKA/GREEN ECONOMY – NOWOŚĆ

Ta specjalność jest skierowana do osób, które chcą rozwijać karierę w obszarze rozwiązywania globalnych wyzwań związanych z zagrożeniami środowiska naturalnego człowieka.

Studia dadzą ci wiedzę, która pozwoli ci wdrażać w przedsiębiorstwach zasady Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Zrozumiesz istotę i zasady, jakimi się kieruje proekologiczny, etyczny biznes. Posiądziesz wiedzę nt. wymogów przyjaznej środowisku działalności gospodarczej. Poznasz także zasady zrównoważonego rozwoju.

Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu zdobędziesz wiedzę nt. ekologicznych aspektów globalnych problemów ekonomicznych i społecznych. Poznasz rozwiązania zrównoważonej urbanistyki, energii odnawialnej, ekologicznej produkcji żywności i kształtowania nowych wzorców konsumpcji.

EKONOMIKA TRANSPORTU I LOGISTYKI – NOWOŚĆ

Studia odpowiadają na potrzeby środowiska pracy. Uczą organizacji transportu i logistyki w przedsiębiorstwach sieciowych, wirtualnych, branży TLS oraz usług kurierskich i pocztowych. Zyskasz poszerzoną wiedzę na temat funkcjonowania najnowszych rozwiązań w transporcie i logistyce, poznasz inteligentne systemy transportowe. Zyskasz praktyczną wiedzę na temat innowacyjnych łańcuchów dostaw oraz organizacji i optymalizacji transportu w przedsiębiorstwach krajowych i zagranicznych.

Studia są kierowane są do osób, które planują prowadzenie własnej działalności gospodarczej w obszarze handlu międzynarodowego, do przyszłych pracowników agencji celnych, centrów logistycznych, działów sprzedaży oraz do osób, które wiążą swoją przyszłość zawodową z pracą w międzynarodowym środowisku w obszarze spedycji, ekonomii i marketingu.

BIZNES E-COMMERCE – NOWOŚĆ

Te studia uczą kreatywnego podejścia do zagadnień cyfrowego świata. Są innowacyjnym programem działania w obszarze handlu elektronicznego. Zyskasz poszerzoną wiedzę o tym, jak rozpocząć i prowadzić działalność handlową za pośrednictwem Internetu. Dowiesz się, jak stworzyć pozytywny wizerunek własny, marki, firmy, jak optymalizować procesy sprzedażowe oraz jak zwiększyć efektywność komunikacji o wysokiej jakości. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów, studiów przypadków, symulacji i dyskusji.

Studia są adresowane do osób, które chcą prowadzić działalność handlową w Internecie, przyszłych pracowników działów e-commerce i marketingu, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, sklepów i platform handlowych online oraz do tych, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z pracą w agencjach reklamowych i innych organizacjach zajmujących się kształtowaniem wizerunku marki.

BIZNES MIĘDZYNARODOWY I

Nauczysz się, jak efektywnie prowadzić działalność gospodarczą za granicą. Zdobędziesz wiedzę z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw w otoczeniu międzynarodowym – ich działalności handlowej, marketingowej i inwestycyjnej. Co więcej, dowiesz się, jak przeprowadzać badania rynków zagranicznych, skutecznie negocjować i zawierać kontrakty, a do tego jak realizować transakcje w środowisku międzykulturowym.

STRATEGIE BIZNESU I POLITYKA GOSPODARCZA I

Decydując się na tę specjalność, dowiesz się wszystkiego, co niezbędne, by prowadzić własną działalność. Poznasz zagadnienia prawne, finansowe i organizacyjne, a także uwarunkowania i założenia funkcjonowania przedsiębiorstw. Wiedzę przekażą Ci biznesmeni, którzy nauczą Cię, jak stworzyć biznes plan oraz przeprowadzić analizę zagrożeń i ryzyka.

Rekrutacja Vistula

Promocja 3x0 zł!

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)