Skorzystaj z promocji 3×0!

0 zł – opłata rekrutacyjna!

0 zł – wpisowe!

0 zł – 1. miesiąc studiów!

Sprawdź
 • Ekonomia online

  Ekonomia od lat jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów. Zwłaszcza dziś solidna wiedza ekonomiczna jest szczególnie pożądana a specjaliści w tym obszarze – doskonale wynagradzani. Po studiach w Akademii Finansów i Biznesu Vistula Ty też znajdziesz się w tym elitarnym gronie. Z nami wyjdziesz poza utarte schematy. Zdobędziesz wiedzę z zakresu mikro – i makroekonomii.

  Czas trwania: 6 semestrów
  Dostępne tryby:
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  Studia online są nowoczesną formą studiów realizowaną z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w AFiB Vistula. Ich absolwenci otrzymają dokładnie taki sam dyplom ukończenia studiów, jak pozostali studenci niestacjonarni. Oferujemy bardzo elastyczny tryb zajęć. Z naszych lekcji e-learningowych uczysz się w dowolnym dla Ciebie czasie. Zajęcia online na żywo odbywają się 2-3 razy w tygodniu, w godzinach wieczornych, i są nagrywane, aby można je było potem odtworzyć. Ustalony czas mają także zjazdy w uczelni, które odbywają się na początku i na końcu semestru podczas weekendowych sesji. Studia online są jak każde inne studia, tyle że forma przekazywania wiedzy jest różna. Program nauczania jest dokładnie taki sam, jak w przypadku studiów niestacjonarnych. Jeżeli wolisz sam organizować swój wolny czas i jesteś w tym naprawdę dobry, to studia online są właśnie dla ciebie! W ich trakcie zdobędziesz specjalistyczną wiedzę w dziedzinie gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi
  i materialnymi. Dowiesz się, jak działa rynek zarówno w aspekcie makroekonomicznym jak i mikroekonomicznym, zyskasz też wiedzę z zakresu finansów publicznych oraz poznasz podstawowe narzędzia wspierające analitykę i prognozowanie ekonomiczne.

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE

  Ukończenie studiów ekonomicznych na poziomie licencjackim pozwoli Ci znaleźć wymarzoną pracę w jednym z trzech obszarów – biznesu, sektora publicznego oraz edukacji. Kadrę naukową Akademii Finansów i Biznesu Vistula tworzą praktycy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie. To dzięki nim już na zajęciach zdobywasz szeroką perspektywę zagadnień ekonomii i uczysz się praktycznych rozwiązań.

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Ekonomia.

  Studia ekonomiczne na poziomie licencjackim pozwolą Ci postawić pierwsze kroki na drodze do kariery. Dzięki specjalistycznej wiedzy, staniesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy. Program studiów został zaplanowany tak,
  by przygotować Cię do pracy w trzech różnych obszarach – biznesu, sektora publicznego i nauki.

  Perspektywy zawodowe absolwentów kierunku Ekonomia:

  Obszar biznesu:

  • Korporacje,
  • Banki,
  • Instytucje finansowe i ubezpieczeniowe,
  • Własna działalność gospodarcza.

  Sektor publiczny:

  • Instytucje unijne,
  • Ministerstwa,
  • Banki centralne,
  • Instytucje regulacyjne,
  • Instytucje międzynarodowe,
  • Administracja centralna i lokalna.

  Nauka:

  • Uczelnie wyższe,
  • Ośrodki badawcze zajmujące się prognozami i analizami ekonomicznymi.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia online  400 zł 5 000 zł 2 700 zł 580 zł

   

  Studia w języku polskim – obywatele spoza UE

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia online  120 € 1 450 € 775 €

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

Interesuje Cię świat i gospodarka

Chcesz uczyć się ekonomii od najlepszych

Intensywnie pracujesz, masz rodzinę lub mieszkasz poza granicami kraju, a chciałbyś otrzymać dyplom polskiej, renomowanej uczelni

Specjalności

BIZNES MIĘDZYNARODOWY

Podstawowym celem tej specjalności jest nauczenie Cię,
jak prowadzić własną działalność gospodarczą i współpracować
z rynkami międzynarodowymi. Dowiesz się, jak funkcjonują międzynarodowe przedsiębiorstwa, jak prowadzić działalność handlową, marketingową i inwestycyjną oraz jak zarządzać kadrami. Ponadto nauczysz się, jak skutecznie negocjować
i zawierać kontrakty, jak przeprowadzać badania rynków zagranicznych i jak realizować transakcje w środowisku międzykulturowym.

Rekrutacja Vistula

Skorzystaj z promocji 3x0!

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Katarzyna Broniszewska
Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)