Skorzystaj z promocji 2000 zł zniżki!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 14 lipca 2024 r.

Sprawdź
 • Filologia Angielska Online

  W dobie globalizacji świadomość kulturowa i znajomość języków obcych, zwłaszcza angielskiego to podstawa. Co szósta osoba na świecie posługuje się dziś językiem angielskim. Studia z zakresu filologii angielskiej w Akademii Finansów i Biznesu Vistula pozwolą Ci opanować ten język w stopniu biegłym. Nauczysz się też drugiego, wybranego języka. Z nami odkryjesz kulturę, historię, literaturę i media obszaru anglojęzycznego.

  Czas trwania: 6 semestrów
  Dostępne tryby:
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  Studia online są nowoczesną formą studiów, które są profesjonalnie realizowane od 10-u lat z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w AFiB Vistula w Warszawie. Zostały zaprojektowane przez specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w obszarze e-learnigu. Ich program jest aktualizowany i dostosowywany do potrzeb studentów. Od początku każdego semestru znany jest plan zajęć – ich harmonogram jest regularny. Rekrutujesz się online i cały proces studiowania odbywa się online. Nie musisz przyjeżdżać na uczelnię. Uczestniczysz w czasie rzeczywistym w wirtualnych zajęciach, które odbywają się w tygodniu, w godzinach wieczornych. Jednocześnie masz nieograniczony dostęp do e-podręczników. Zajęcia prowadzą wykładowy będący ekspertami z rynku – menadżerowie, prezesi banków, specjaliści w swoich dziedzinach.

  Program nauczania jest dokładnie taki sam, jak w przypadku studiów niestacjonarnych.

  Opanujesz więc język angielski w stopniu biegłym i nauczysz się również drugiego wybranego języka, na poziomie co najmniej B2. Odkryjesz kulturę, historię, literaturę i media obszaru anglojęzycznego. Zajęcia uzupełniające z zakresu marketingu, biznesu i turystyki przygotowują Cię do działania w międzynarodowym środowisku, niezależnie od wybranej branży. Rozwiniesz także kompetencje miękkie, w tym umiejętność prowadzenia dyskusji i argumentacji. Odnajdziesz się w każdym zakątku świata.

  Po ukończeniu studiów online otrzymasz taki sam dyplom, jak pozostali studenci niestacjonarni.

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE

  Studia na kierunku Filologia w zakresie języka angielskiego zostały zaplanowane tak, by jak najlepiej przygotować Cię do podjęcia pracy w wybranym przez Ciebie obszarze. Praktyczne podejście połączone z szerokim wachlarzem kompetencji sprawia, że możesz rozwijać się w konkretnym kierunku i tym samym decydować o swojej przyszłości. Po ukończeniu studiów na Akademii Finansów i Biznesu Vistula będziesz mógł posługiwać się tytułem anglisty.

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Filologia angielska.

  KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA FILOLOGII ANGIELSKIEJ

  Znajomość języków

  Rozwiniesz swoją znajomość języka angielskiego i już po trzech latach opanujesz go na poziomie C1 według wymagań Unii Europejskiej. Po zakończeniu studiów będziesz mógł również posługiwać się drugim (wybranym) językiem obcym na poziomie B1.

  Praktyczna wiedza

  Poznasz podstawy ekonomiczne i prawne pracy tłumacza, wydawcy czy organizatora wydarzeń kulturalnych, w tym podstawowe pojęcia i zasady z zakresu ochrony własności przemysłowej i prawa autorskiego.

  Kompetencje profesjonalnego tłumacza

  Nabędziesz umiejętności niezbędne do rzetelnego tłumaczenia tekstów pisemnych i ustnych w zakresie tłumaczeń biznesowych, specjalistycznych i kulturalnych.

  Znajomość specyfiki segmentów kultury i mediów

  Nauczysz się nawigować po współczesnych mediach, tworzyć nowe treści i poddawać analizie krytycznej publikacje w nowych i tradycyjnych mediach, poznasz podstawy dziennikarstwa i medioznawstwa.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku angielskim

  Kierunek studiów
  Opłata roczna Opłata semestralna Opłata miesięczna Wpisowe
  Studia online – obywatele Polski i posiadacze Karty Polaka 7 500 zł 3 990 zł 850 zł 400 zł
  Studia online – obywatele UE* i innych państw** 2000 € 1100 € 120 €
  Studia online – studenci z pozostałych państw*** 3 500 € 1 850 € 200 €

  *Nie dotyczy obywateli Polski.**Do grupy obywateli innych państw płacących według stawek UE należą: obywatele Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej, Wysp Karaibskich, Ameryki Południowej, Europy Północnej, Europy Zachodniej, Europy Wschodniej, Azji Środkowej (w tym Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Turkmenistanu, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Kirgizji, Kazachstanu i Mongolii).

  *** Nie dotyczy studentów z państw z Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej, Wysp Karaibskich, Ameryki Południowej, Europy Północnej, Europy Zachodniej, Europy Wschodniej, Azji Środkowej (w tym Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Turkmenistanu, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Kirgizji, Kazachstanu i Mongolii).

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

Lubisz uczyć się języków obcych
i chcesz opanować język angielski

Marzysz o atrakcyjnej pracy
w międzynarodowym środowisku

Chcesz studiować pod okiem wybitnych metodyków i praktyków

Specjalności

MEDIOZNAWSTWO I BIZNES MIĘDZYNARODOWY

Specjalizacja stworzona dla tych, którzy szukają swojego miejsca na rynku globalnym poprzez zrozumienie współczesnych mediów i nowych sposobów komunikacji. Kurs ten pozwoli studentom doświadczyć dynamiki mediów i nauczyć się efektywnej komunikacji w biznesie.

TRANSLATORYKA

Rozpoczniesz przygotowania do pracy tłumacza i zostaniesz wyposażony w zestaw praktycznej wiedzy. Nauczysz się m.in. angielskiego języka biznesowego i będziesz wiedział, jak wykorzystać go w praktyce zawodowej. Poznasz także techniki tłumaczenia pisemnego i ustnego dla różnych branż.

KULTURA I LITERATURA KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH
W KONTEKŚCIE GLOBALNYM

Zdobędziesz wiedzę z zakresu historii i różnorodności kulturowej krajów anglosaskich, a także poznasz specyfikę rynku wydawniczego.

Rekrutacja Vistula

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)