Skorzystaj z promocji 3×0 ZŁ!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 15 marca 2024 r.

Sprawdź
 • Finanse i Rachunkowość online z akredytacją ACCA

  Finanse i Rachunkowość na poziomie licencjackim to jeden z kierunków dostępnych w ofercie studiów online. W trakcie nauki zdobędziesz wiedzę z zakresu finansów, rachunkowości, podatków, bankowości, ubezpieczeń i rynków finansowych. Studia licencjackie na kierunku Finanse i Rachunkowość zostały stworzone dla osób, które pragną rozwijać swoje kompetencje zawodowe w sektorze finansowym.

  Czas trwania: 6 semestrów
  Dostępne tryby:
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  Studia online są nowoczesną formą studiów, które są profesjonalnie realizowane od 10-u lat z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w AFiB Vistula w Warszawie. Zostały zaprojektowane przez specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w obszarze e-learnigu. Ich program jest aktualizowany i dostosowywany do potrzeb studentów. Od początku każdego semestru znany jest plan zajęć – ich harmonogram jest regularny. Rekrutujesz się online i cały proces studiowania odbywa się online. Nie musisz przyjeżdżać na uczelnię. Uczestniczysz w czasie rzeczywistym w wirtualnych zajęciach, które odbywają się w tygodniu, w godzinach wieczornych. Jednocześnie masz nieograniczony dostęp do e-podręczników. Zajęcia prowadzą wykładowy będący ekspertami z rynku – menadżerowie, prezesi banków, specjaliści w swoich dziedzinach.

  Program nauczania jest dokładnie taki sam, jak w przypadku studiów niestacjonarnych.

  Studia licencjackie na kierunku Finanse i Rachunkowość w trybie online zostały stworzone dla osób, które pragną rozwijać swoje kompetencje zawodowe w sektorze finansowym. W ich trakcie zdobędziesz wiedzę z zakresu finansów, rachunkowości, podatków, bankowości, ubezpieczeń i rynków finansowych. Możesz realizować specjalizację z prestiżową akredytacją ACCA, która pozwala zdobyć zwolnienia ze wszystkich egzaminów ACCA na poziomie Fundamentals. Dzięki temu szybciej rozpoczniesz proces zdobycia uznawanej na całym świecie kwalifikacji zawodowej ACCA i zyskasz szansę na sukces zawodowy.

  Po ukończeniu studiów online otrzymasz taki sam dyplom, jak pozostali studenci niestacjonarni.

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE

  Studia na kierunku Finanse i Rachunkowość to gwarancja zdobycia solidnych podstaw teoretycznych i praktycznych umiejętności. Zapewnią Ci przygotowanie do zawodu i wykształcenie, dzięki któremu szybko staniesz się cenionym specjalistą.

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Finanse i Rachunkowość.

  Jako absolwent Finansów i Rachunkowości czeka Cię wiele ciekawych i intratnych posad w różnego rodzaju placówkach. Twoje przyszłe miejsce pracy zależy od specjalności, na którą się zdecydujesz. W przypadku specjalności Rachunkowość
  i Finanse będą to:

  • banki,
  • biura rachunkowe,
  • biura obsługi nieruchomości,
  • firmy konsultingowe,
  • firmy doradztwa podatkowego,
  • kancelarie notarialne i komornicze.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia online 400 zł 5 000 zł 2 700 zł 580 zł

   

  Studia w języku polskim – obywatele spoza UE

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia online 120 € 1 450 € 775 €

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

Chcesz studiować bez wychodzenia z domu, bezpiecznie
i w przystępnej cenie

Marzysz o karierze w wielkim świecie finansów

Pragniesz zdobyć dyplom prestiżowej uczelni

Specjalności

ANALITYK RYNKU FINANSOWEGO

Studia łączą wiedzę z zakresu rachunkowości i rynków finansowych. W ich trakcie zdobędziesz wiedzę i umiejętności pozwalające zarządzać portfelem papierów wartościowych oraz wyceną instrumentów finansowych. Poznasz zasady posługiwania się nowoczesnymi narzędziami analitycznymi w celu formułowania i realizacji rynkowych strategii działania. Nauczysz się kreatywności i nowoczesnego spojrzenia na finanse. Zyskasz przygotowanie do zawodu doradcy inwestycyjnego, maklera, analityka rynku finansowego, pracownika banku i funduszy inwestycyjnych.

RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE ACCA - NOWOŚĆ

To jest specjalność, dzięki której poznasz system rachunkowości, standardy oraz regulacje, również na rynkach międzynarodowych. Odkryjesz specyfikę rachunkowości finansowej, zarządczej, bankowej i ubezpieczeniowej. Zdobędziesz wiedzę nt. zakładania biznesu oraz zarządzania podatkami w firmie. Staniesz się specjalistą ds. sporządzania sprawozdań finansowych i ich analizy.
Specjalność Rachunkowość i Finanse ACCA da ci możliwość pogłębienia umiejętności z zakresu korzystania z kapitałów własnych i obcych, w celu realizacji strategii biznesowych ukierunkowanych na sukces, wzrost wartości i konkurencyjności.
Nauczysz się jak oceniać efektywność inwestycyjną i finansową oraz ryzyko w zmieniającym się otoczeniu, w warunkach niepewności i niestabilności.

 

RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE

To jest specjalność, na której studenci zdobywają wiedzę, umiejętności i kompetencje z zakresu finansów. Poznają system rachunkowości, jego funkcje, zasady i techniki. Uczą się o podatkach, ich roli i poborze. Zdobywają umiejętności stosowania zasad rachunkowości, księgowania i sporządzania sprawozdań finansowych, a także wykorzystania wiedzy rachunkowej w decyzjach operacyjnych i strategicznych firm oraz organizacji. Studenci uczą się o zagrożeniach płynących z nadmiernego deficytu budżetowego i nadmiernego korzystania z dźwigni finansowej. Dowiadują się, jak analizować relacje pomiędzy finansami publicznymi, przedsiębiorstwami, bankami a rynkami finansowymi oraz jak przeprowadzać różne analizy.

Rekrutacja Vistula

Promocja 3x0 zł!

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)