Skorzystaj z promocji 3×0 ZŁ!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 15 marca 2024 r.

Sprawdź
 • Grafika

  Jeśli zamierzasz realizować własne, oryginalne koncepcje artystyczne oraz umiejętnie i swobodnie korzystać z posiadanego warsztatu grafika, dwuletnie studia magisterskie umożliwią ci zdobycie niezbędnej wiedzy i specjalistycznych umiejętności.

  Czas trwania: 4 semestry
  Dostępne tryby: ,
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  Grafika na poziomie magisterskim na Wydziale Sztuki, Techniki i Komunikacji Akademii Finansów i Biznesu Vistula to kierunek skierowany do osób, które chcą samodzielnie działać twórczo i nie boją się artystycznych eksperymentów. To także idealna przestrzeń dla tych, którzy są zainteresowani pracą opartą na doświadczeniach eksperymentalnych z wykorzystaniem wyobraźni, własnych umiejętności rysunkowych, fotografii i najnowszych osiągnięć druku cyfrowego. Studia II stopnia są w pewnym zakresie kontynuacją studiów I stopnia, stawiają jednak studentom wyzwania na wyższym poziomie, niż w ramach programu licencjackiego. Jednocześnie program II stopnia jest przygotowany tak, by studenci otrzymali wykształcenie w zupełnie nowych dla nich przedmiotach.

   

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE

  Studia na kierunku Grafika zostały zaplanowane tak, by jak najlepiej przygotować Cię do podjęcia pracy w wybranym obszarze. Praktyczne podejście połączone z szerokim wachlarzem  kompetencji, które rozwiniesz sprawią, że śmiało postawisz pierwsze kroki na zawodowej drodze. Po ukończeniu studiów magisterskich otrzymasz tytuł magistra sztuki.

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Grafika.

  KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA GRAFIKI

  Twórcza samodzielność
  Zostając magistrem sztuki, będziesz samodzielnie i świadomie tworzyć dzieła artystyczne w wybranych przez siebie technikach.

  Projektowanie grafik
  Opanujesz tworzenie własnych koncepcji opracowania i przygotowania materiałów graficznych do druku w różnych technikach, w oparciu o własną wyobraźnię, wiedzę plastyczną i odpowiednie umiejętności techniczne.

  Bogate zaplecze
  Podczas studiów nauczysz się obsługi specjalistycznych narzędzi i sprzętu pomocnego do tworzenia unikatowych kreacji. Będziesz dobrze przygotowany do dynamicznej pracy w świecie reklamy i nowych mediów.

  Zawodowa gotowość
  Dzięki nauce typografii, grafiki projektowej, a także zdobyciu wiedzy z zakresu marketingu i promocji, będziesz przygotowany do tworzenia i wdrażania komercyjnych projektów np. w branży reklamowej.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia stacjonarne 400 zł 9 200 zł 4 750 zł 990 zł
  Studia niestacjonarne 400 zł 7 500 zł 3 990 zł 850 zł

   

  Studia w języku polskim – studenci spoza UE

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 120 € 1 750 € 925 €
  Studia niestacjonarne 120 € 1 750 € 925 €

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

Masz talent i chcesz zostać samodzielnym artystą

Planujesz pracować jako grafik komputerowy

Chcesz poszerzyć horyzonty
i poznać ciekawych ludzi

Specjalności

GRAFIKA ARTYSTYCZNA

Znacznie poszerzysz wiedzę z zakresu technik graficznych, również w obszarze grafiki komputerowej. Studia magisterskie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula pozwolą Ci na tworzenie artystycznych eksperymentów z wykorzystaniem wyobraźni, własnych umiejętności rysunkowych czy fotografii. Stworzysz wiele unikatowych dzieł, obiektów przestrzennych oraz instalacji graficznych.

GRAFIKA INTERDYSCYPLINARNA

Poszerzysz wiedzę z zakresu mediów analogowych i elektronicznych, a także staniesz się świadomym twórcą, przygotowanym do pracy w obszarach związanych z kreacją. Zdobędziesz doświadczenie niezbędne do wdrażania własnych koncepcji artystycznych. Rozwiniesz kompetencje jako grafik komputerowy. Studia z zakresu tej specjalności zostały stworzone dla osób, które chcą zająć się sztuką w wymiarze komercyjnym.

Rekrutacja Vistula

Promocja 3x0 zł!

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)