Skorzystaj z promocji 2000 zł zniżki!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 14 lipca 2024 r.

Sprawdź
 • Informatyka

  Informatyka, studia magisterskie to studia przyszłości. Znacznie poszerzają wiedzę zdobytą na poziomie licencjackim czy inżynierskim. Nauczysz się projektowania bezprzewodowych sieci lub aplikacji mobilnych. Zdobędziesz kompetencje, które pozwolą zarządzać projektami i prowadzić własny zespół IT.

  Czas trwania: 3 semestry
  Dostępne tryby: ,
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  Studia informatyczne na poziomie magisterskim w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to droga do uzyskania eksperckiej wiedzy, rozwoju w sektorze IT, w tym także do objęcia funkcji kierowniczych w branży. W ich trakcie nauczysz się zastosowania zaawansowanych technologii bezprzewodowych w organizacji oraz projektowania aplikacji mobilnych na potrzeby firm i ich produktów. Jest to doskonały kierunek dla absolwentów studiów inżynierskich lub licencjackich w zakresie nauk technicznych, którzy pragną rozszerzyć wiedzę informatyczną i zdobyć nowe kompetencje. Dzięki programom edukacyjnym DreamSpark firmy Microsoft, OAI firmy Oracle i Lokalnej Akademii CISCO nauczysz się przekuwać wiedzę teoretyczną w praktyczne umiejętności. Staniesz się ekspertem w zakresie obsługi narzędzi designerskich i deweloperskich.

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE

  Program magisterskich studiów informatycznych w Akademii Finansów i Biznesu Vistula został tak zaprojektowany, aby absolwenci stali się ekspertami w ramach swoich specjalizacji i z łatwością odnaleźli się na rynku pracy. W trakcie zajęć prowadzonych przez profesjonalnych praktyków i doświadczonych wykładowców nauczysz się zarządzać projektami
  i będziesz mógł starać się o specjalistyczne i kierownicze stanowiska w strukturach firm. Absolwenci uzyskują tytuł magistra informatyka.

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Informatyka.

  KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA INFORMATYKI

  Specjalistyczna wiedza
  Interesujący wybór specjalności pozwoli Ci stać się ekspertem w jednej z nich. Decydując się na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu sieci bezprzewodowych będziesz umiał zastosować tę technologię w każdej organizacji. Po specjalności związanej z aplikacjami mobilnymi będziesz potrafił projektować je w najpopularniejszych systemach operacyjnych.

  Rozwój w szczeblach kariery
  Studia na poziomie magisterskim w AFiB Vistula nie tylko rozwiną Twoją wiedzę, ale także przygotują do samodzielnego prowadzenia projektów IT. Będziesz miał realne szanse na zdobycie atrakcyjnego stanowiska w interesującej Cię dziedzinie.

  Analityczne myślenie
  Ogromną wartością jest zdobycie umiejętności syntetycznego i analitycznego myślenia, które są niezwykle przydatne
  w pracy programisty. Łącząc je ze specjalistyczną wiedzą będziesz potrafił efektywnie rozwiązywać problemy. Staniesz się cenionym specjalistą, niezbędnym na rynku pracy, w strukturach firm z każdej branży.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia stacjonarne 400 zł 8 900 zł 4 600 zł 960 zł
  Studia niestacjonarne 400 zł 7 500 zł 3 990 zł 850 zł

   

  Studia w języku polskim – obywatele spoza UE

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 120 € 1 750 € 925 €
  Studia niestacjonarne 120 € 1 750 € 925 €

   

  Studia w języku angielskim – obywatele UE*

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 120 € 2 500 € 1 350 €

  *Do grupy obywateli innych państw płacących według stawek UE należą: obywatele pozostałych państw Europy, wszystkich państw Ameryki Północnej i Południowej, Wysp Karaibskich oraz Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mongolii, Rosji, Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Uzbekistanu.

   

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 200 € 3 800 € 2 000 €

  *nie dotyczy studentów z państw Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Wysp Karaibskich, oraz Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mongolii, Rosji, Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Uzbekistanu.

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

Chcesz zdobyć pewny zawód
i w przyszłości dobrze zarabiać

Zależy Ci na praktycznym podejściu w kształceniu

Pragniesz uczyć się od najlepszych

Specjalności

ANALIZA I INŻYNIERIA DANYCH – NOWOŚĆ

Przemysł doświadcza obecnie dotkliwego braku specjalistów ds. analizy i zastosowań danych. Wg prognoz rozbieżność między wymaganiami przemysłu a dostępnością kwalifikowanych absolwentów będzie wzrastać. Jeśli interesujesz się tym obszarem wiedzy, masz więc szansę na obiecującą karierę i bardzo satysfakcjonujące dochody. W trakcie studiów zdobędziesz specjalistyczne wykształcenie w sferze wiedzy teoretycznej i doświadczeń praktycznych od światowej klasy naukowców, inżynierów i mentorów. Poza kursami w dziedzinach analizy danych, rozwiązywania problemów w Pythonie, wizualizacji danych, metod sztucznej inteligencji i głębokiego uczenia maszynowego, program oferuje seminaria i ćwiczenia praktyczne mające na celu uzupełnienie wiedzy teoretycznej i technicznej przez krytyczne aspekty praktycznej kompetencji biznesowej. W ten sposób zyskasz unikalny zestaw umiejętności oczekiwanych i wymaganych przez czołowe firmy świata.

CYBERBEZPIECZEŃSTWO I NIEZAWODNOŚĆ SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH
I PRZEMYSŁOWYCH

Specjalność przygotowuje do pracy w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem i niezawodnością systemów informatycznych i przemysłowych systemów sterowania. Student zdobywa wiedzę w zakresu analiz ryzyka, zapoznaje się z podstawami teoretycznymi i programami komputerowymi stosowanymi w analizie niezawodności. Zdobywa praktyczną umiejętność pracy ze specjalistycznym oprogramowaniem do obliczeń niezawodności oraz umiejętność interpretacji wyników obliczeń. Nabywa umiejętność projektowania i testowania systemów informatycznych i przemysłowych systemów sterowania pod względem cyberbezpieczeństwa i niezawodności. Absolwent będzie posiadał również umiejętność zarządzania cyberbezpieczeństwem i niezawodnością systemów informatycznych i przemysłowych.

PROJEKTOWANIE I ZASTOSOWANIA SIECI BEZPRZEWODOWYCH DLA INTERNETU RZECZY

Specjalność przygotowuje do planowania i przewidywania rozwoju sieci bezprzewodowej oraz utrzymania i rozwoju infrastruktury w organizacjach. Zdobędziesz wiedzę z zakresu opracowania rozwiązań teleinformatycznych i łączności bezprzewodowej w firmach świadczących usługi teleinformatyczne. Nauczysz się najlepszych zasad współpracy z dostawcami i podwykonawcami w zakresie budowy i rozwoju sieci bezprzewodowej oraz nadzoru i weryfikacji instalacji abonenckich. Specjalność przygotowuje do planowania i przewidywania rozwoju sieci bezprzewodowej oraz utrzymania i rozwoju infrastruktury w organizacjach. Zdobędziesz wiedzę z zakresu opracowania rozwiązań teleinformatycznych i łączności bezprzewodowej w firmach świadczących usługi teleinformatyczne.

PROJEKTOWANIE
I ZASTOSOWANIA APLIKACJI MOBILNYCH

Ta specjalność pozwala zdobyć umiejętności przygotowujące do pracy programisty lub projektanta aplikacji mobilnych dla najpopularniejszych systemów operacyjnych urządzeń mobilnych: Android, Windows Phone oraz iOS. Możesz zostać specjalistą w dziedzinie architektury i API podstawowych platform mobilnych.

Rekrutacja Vistula

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)