Skorzystaj z promocji 2000 zł zniżki!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 14 lipca 2024 r.

Sprawdź
 • Informatyka

  Informatyk to dziś jeden z najpewniejszych zawodów. Branża informatyczna nawet w dobie kryzysu ma się doskonale. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula zyskasz solidne przygotowanie w tej dziedzinie oraz ogromne możliwości rozwoju. Podczas studiów na kierunku Informatyka będziesz mógł zgłębiać tajemnice sztucznej inteligencji, machine learningu, Big Data i robotyki.

  Czas trwania: 7 semestrów
  Dostępne tryby: ,
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  W świecie, w którym technologia codziennie towarzyszy ludziom, informatycy, programiści i administratorzy sieci mają gwarancję zatrudnienia i szanse na ponadprzeciętne zarobki. Decydując się na kierunek Informatyka (studia inżynierskie)
  w Akademii Finansów i Biznesu Vistula zyskasz solidne przygotowanie do zawodu oraz pewność, że jako specjalista wybranej dziedziny IT będziesz miał silną pozycję na rynku. W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę z zakresu automatyki, technologii cyfrowych i multimedialnych oraz matematyki i fizyki. Poznasz najnowsze trendy i opanujesz różne języki programowania – C Sharp, Java, XHTML, CSS3 oraz JavaScript. Nauczysz się tworzyć bezpieczne sieci komputerowe, bazy danych, aplikacje, strony internetowe lub gry. Dzięki kadrze ekspertów i współpracy firmami z takimi jak Fat Dog Games, Simulation Games Manufacture, Microsoft, Cisco i Oracle zdobędziesz praktyczne umiejętności. Z dyplomem inżyniera informatyka zostaniesz cenionym, kreatywnym programistą.

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE

  Studia informatyczne na poziomie inżynierskim to praktyczne zajęcia akademickie i zdobywanie doświadczenia. Szeroki wybór specjalności pozwoli Ci stać się ekspertem w dziedzinie, która najbardziej Cię interesuje. Ścisła współpraca z partnerami biznesowymi Uczelni oraz zajęcia prowadzone przez profesjonalistów, to gwarancja zdobywania wiedzy, którą w branży wykorzystuje się na co dzień. Po ukończeniu studiów absolwent może pochwalić się tytułem inżyniera informatyka.

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Informatyka.

  KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA INFORMATYKI

  Znajomość języków programowania
  Podczas studiów poznasz języki programowania. W zależności od specjalizacji, którą wybierzesz, będziesz potrafił tworzyć aplikacje, strony internetowe, oprogramowanie lub gry komputerowe.

  Praktyka i doświadczenie
  Program na AFiB Vistula przygotuje Cię do zdania egzaminów, dzięki którym zdobędziesz wartościowe certyfikaty Microsoftu i Oracle. One potwierdzą Twoje kompetencje i wzmocnią Twoją kandydaturę na rynku pracy. Ponadto podczas studiów zrealizujesz aż 420 godzin praktyk, które pomogą Ci utrwalić wiedzę i zapewnią niezbędne doświadczenie.

  Specjalistyczna wiedza
  Jako absolwent studiów informatycznych zdobędziesz specjalistyczną, ścisłą wiedzę. Za jej przekazanie odpowiedzialna jest kadra, którą tworzą wieloletni praktycy zawodu i cenieni wykładowcy akademiccy. Dlatego zdobywając wykształcenie na AFiB Vistula będziesz przygotowany do tego, by rozpocząć karierę w IT.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia stacjonarne 400 zł 9 800 zł 5 150 zł 1 080 zł
  Studia niestacjonarne 400 zł 9 600 zł 5 050 zł 1 060 zł

   

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

Masz zacięcie informatyczne, interesujesz się grafiką lub sztuczną inteligencją

Chcesz nauczyć się programowania i wyspecjalizować się w konkretnym języku

Planujesz zyskać globalne możliwości, perspektywy błyskawicznej kariery i doskonałych zarobków

Specjalności

INŻYNIERIA TWORZENIA GIER KOMPUTEROWYCH - NOWOŚĆ

Polska jest jednym z liderów w tworzeniu gier komputerowych. Branża dynamicznie rośnie, a jej perspektywy są znakomite. Rynek potrzebuje więc coraz więcej wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. Jeśli jesteś kreatywny, masz ciekawe, angażujące pomysły na nowe gry i chcesz rozwijać się w tym obszarze, to specjalność Inżynieria tworzenia gier komputerowych jest właśnie dla ciebie. W trakcie studiów zyskasz wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie praktyczne w projektowaniu, tworzeniu oraz integrowaniu gier komputerowych. Zajęcia są prowadzone we współpracy z No Gravity Games.

SZTUCZNA INTELIGENCJA I JEJ ZASTOSOWANIA W INŻYNIERII – NOWOŚĆ

Sztuczna inteligencja to jedna z najważniejszych technologii przyszłości. Jest obecna w naszym życiu od lat, ale postęp w zakresie mocy obliczeniowej, dostępność ogromnych ilości danych i nowe algorytmy doprowadziły do wielkich przełomów w tej dziedzinie. Maszyny są zdolne do wykazywania ludzkich umiejętności, takich jak rozumowanie, uczenie się, planowanie i kreatywność. Przewiduje się, że sztuczna inteligencja zmieni praktycznie wszystkie aspekty życia i gospodarki. Jeśli chcesz związać swoją karierę z tym obszarem wiedzy, to specjalność Sztuczna inteligencja i jej zastosowania w inżynierii jest właśnie dla ciebie. Poznasz teoretyczne aspekty sztucznej inteligencji z naciskiem na metodologie i techniki stosowane w inżynierii i zarządzaniu. Zyskasz praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu nabytej wiedzy w praktycznych projektach.

INŻYNIERIA TECHNOLOGII INTERNETOWYCH

W ramach tej specjalności zdobędziesz umiejętności w zakresie projektowania oraz integrowania nowoczesnych aplikacji internetowych na potrzeby biznesu i administracji publicznej. Poznasz narzędzia zaawansowanych technologii internetowych, takich jak HTML5, CSS 3, Ruby on Rails czy JavaScript, a także techniki i narzędzia testowania aplikacji internetowych i mobilnych. Partnerami biznesowymi tej specjalności są firmy Microsoft oraz CISCO Systems.

INŻYNIERIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Na tej specjalności poznasz najnowsze metodyki i narzędzia informatyczne, które wspomagają projektowanie złożonych systemów informatycznych o wysokich wymaganiach efektywnościowych i jakościowych. Zdobędziesz wiedzę z zakresu sztucznej inteligencji i robotyki. Dowiesz się, jak wdrażać systemy informatyczne oraz jak mapować i modelować procesy biznesowe. Partnerami biznesowymi tej specjalności są firmy ORACLE
i Microsoft.

INŻYNIERIA BAZ DANYCH

Zdobędziesz nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności w zakresie projektowania, rozwijania i integrowania baz danych w systemach informatycznych. Nauczysz się programować w języku SQL. Poznasz metody eksploracji i analizy danych. Partnerami biznesowymi tej specjalności są firmy ORACLE i Microsoft.

INŻYNIERIA CYBERBEZPIECZEŃSTWA I SIECI KOMPUTEROWYCH

Specjalność przygotowuje do pracy w zakresie zarządzania niezawodnością i cyberpezpieczeństwem systemów informatycznych i przemysłowych systemów sterowania. Student zdobywa wiedzę z zakresu analiz ryzyka, zapoznaje się z podstawami teoretycznymi i programami komputerowymi stosowanymi w analizie niezawodności. Zdobywa praktyczną umiejętność pracy ze specjalistycznym oprogramowaniem do obliczeń niezawodności oraz umiejętność interpretacji wyników obliczeń. Nabywa umiejętność projektowania i testowania systemów informatycznych i przemysłowych systemów sterowania pod względem cyberbezpieczeństwa i niezawodności. Na te unikalne umiejętności czekają współczesne firmy!

 

 

Rekrutacja Vistula

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)