Skorzystaj z promocji 2000 zł zniżki!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 14 lipca 2024 r.

Sprawdź
 • Konsultant językowy w biznesie

  W zglobalizowanym świecie biznesu wiodącym językiem jest angielski. Dlatego firmy coraz pilniej potrzebują osób, które mają nie tylko wiedzę ekonomiczną, ale także zaawansowane kompetencje językowe, znają realia nowoczesnej gospodarki i rozumieją mechanizmy, które nią rządzą a do tego potrafią swobodnie komunikować się w anglojęzycznym środowisku. Jeśli chcesz rozwijać karierę właśnie w takim obszarze, studia magisterskie Konsultant Językowy w Biznesie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula są właśnie dla ciebie. Program został zaprojektowany z myślą o kandydatach, którzy planują prowadzić własną działalność gospodarczą w zakresie handlu międzynarodowego, e-commerce, doradztwa i pośredniczenia na rynkach zagranicznych lub pragną realizować się w korporacjach, w tym w instytucjach finansowych, głównie w działach HR, marketingu i sprzedaży.

  Czas trwania: 4 semestrów
  Dostępne tryby: ,
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  W trakcie studiów II stopnia na kierunku Konsultant Językowy w Biznesie Kończąc studia opanujesz język angielski na poziomie C1 według wymagań Unii Europejskiej. Poznasz angielskie specjalistyczne słownictwo, a także kulturę krajów anglojęzycznych. Opanujesz też drugi język obcy. Zrozumiesz zasady funkcjonowania przedsiębiorstw i nowoczesnej gospodarki rynkowej. Zdobędziesz wiedzę z zakresu zarządzania, handlu międzynarodowego, prawa, finansów i rachunkowości, zasad opodatkowania, marketingu oraz promocji w ekspansji międzynarodowej.

  Zyskasz umiejętności potrzebne, by swobodnie poruszać się na rynkach zagranicznych. Rozwiniesz kompetencje komunikacyjne i interpersonalne. Nauczysz się przygotowywać i weryfikować wystąpienia publiczne na tematy ekonomiczno-finansowe oraz prowadzić w języku angielskim komunikacię za pośrednictwem mediów społecznościowych lub innych kanałów informacyjnych przedsiębiorstwa.

  Studia te wymagają dobrej znajomości języka polskiego, ponieważ część przedmiotów prowadzona jest w tym języku. Równocześnie wybrane przedmioty o treściach ekonomicznych realizowane są w języku angielskim, przy czym ich liczba zwiększa się stopniowo wraz z kolejnymi semestrami.

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE

   

  Kończąc studia II stopnia na kierunku Konsultant językowy w biznesie, wejdziesz do elitarnego grona ekspertów poszukiwanych w tym obszarze. Zyskasz praktyczne umiejętności potrzebne, by swobodnie poruszać się na rynkach zagranicznych.  Otwartość Uczelni na współpracę z partnerami biznesowymi sprawia, że już na studiach nawiążesz cenne kontakty, które otworzą Ci drogę do rozwoju zawodowego w biznesie. Możesz także z sukcesem rozwijać własną działalność gospodarczą.

   

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Psychologia w biznesie.

   

  KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA PSYCHOLOGII W BIZNESIE

   

  Znajomość języków

  Dzięki pracy z wykwalifikowanymi lektorami opanujesz język angielski w mowie i piśmie na poziomie C1. Poznasz specjalistyczne słownictwo z zakresu ekonomii międzynarodowej, systemów podatkowych i międzynarodowego prawa gospodarczego. Uzyskasz certyfikat TOEIC. Opanujesz także drugi język obcy.

   

  Specjalistyczna wiedza

  Podczas studiów zyskasz wiedzę z zakresu ekonomii, zarządzania HR, biznesu międzynarodowego, programów promocji w ekspansji międzynarodowej, zasad opodatkowania i rozliczeń międzynarodowych. Dzięki temu z łatwością będziesz rozwijać karierę w biznesie.

   

  Globalne możliwości
  W Akademii Finansów i Biznesu Vistula myślimy globalnie. Dzięki wiedzy dotyczącej funkcjonowania instytucji i firm w otoczeniu międzynarodowym, zyskasz pełną gotowość do podjęcia pracy także poza granicami kraju.

   

   

  Kariera

   

  • asystent zarządu w korporacjach wielonarodowych,
  • pracownik centrum usług wspólnych,
  • redaktor/analityk treści ekonomicznych,
  • specjalista prowadzący audyty językowe w procesie rekrutacji oraz wobec pracowników firmy,
  • korektor treści w obcym języku (proofreading),
  • konsultant wystąpień publicznych,
  • specjalista ds. handlu zagranicznego,
  • specjalista ds. promocji gospodarczej.

   

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia stacjonarne 400 zł 7 800 zł 4 150 zł 880 zł
  Studia niestacjonarne 400 zł 7 600 zł 4 050 zł 860 zł

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

chcesz rozwijać karierę w międzynarodowym środowisku

marzysz o dynamicznej, ekscytującej karierze zawodowej

Łatwo uczysz się języków

Specjalności

Rekrutacja Vistula

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)