Skorzystaj z promocji 2000 zł zniżki!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 14 lipca 2024 r.

Sprawdź
 • Logistyka online

  Logistyka to branża o strategicznym znaczeniu we współczesnym świecie. Obejmuje planowanie, realizację i kontrolę sprawnego oraz efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów potrzebnych do produkcji, wyrobów gotowych oraz związanych z tym informacji. To pasjonujący sektor gospodarki, który szybko się rozwija. Do gry wchodzi kolej dużych prędkości, pojazdy autonomiczne, sztuczna inteligencja, śledzenie ładunku czy łańcuchy dostaw w obiegu zamkniętym. Procesy logistyczne mają bezpośredni wpływ na konkurencyjność i sukces przedsiębiorstw. Dlatego specjaliści ds. logistyki są poszukiwani i doskonale opłacani. Wybierając kierunek Logistyka w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zyskasz wiedzę i kompetencje potrzebne, by rozwijać karierę na tym właśnie polu.

  Czas trwania: 6 semestrów
  Dostępne tryby:
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  Studia online są nowoczesną formą studiów, które są profesjonalnie realizowane od 10-u lat z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w AFiB Vistula w Warszawie. Zostały zaprojektowane przez specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w obszarze e-learnigu. Ich program jest aktualizowany i dostosowywany do potrzeb studentów. Od początku każdego semestru znany jest plan zajęć – ich harmonogram jest regularny. Rekrutujesz się online i cały proces studiowania odbywa się online. Nie musisz przyjeżdżać na uczelnię. Uczestniczysz w czasie rzeczywistym w wirtualnych zajęciach, które odbywają się w tygodniu, w godzinach wieczornych. Jednocześnie masz nieograniczony dostęp do e-podręczników. Zajęcia prowadzą wykładowy będący ekspertami z rynku – menadżerowie, prezesi banków, specjaliści w swoich dziedzinach.
  Program nauczania jest dokładnie taki sam, jak w przypadku studiów niestacjonarnych.

  W trakcie studiów na kierunku Logistyka online zyskasz umiejętność planowania, wdrażania i zarządzania łańcuchem dostaw. Poznasz wszystkie elementy infrastruktury logistycznej i transportowej. Nauczysz się korzystać z technik cyfrowych, sztucznej inteligencji, nowoczesnych technologii internetowych i systemów informatycznych wykorzystywanych w logistyce transportu i logistyce produkcji. Poznasz też przepisy prawa i zasady obowiązujące w branży.

  Po ukończeniu studiów online otrzymasz taki sam dyplom, jak pozostali studenci niestacjonarni.

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE

  Kończąc studia I stopnia na kierunku Logistyka wejdziesz do elitarnego grona ekspertów poszukiwanych w tym obszarze. Zyskasz praktyczną wiedzę i kompetencje, dzięki którym z sukcesem będziesz rozwijać karierę zawodową.

  Specjalności zostały zaprojektowane tak, by przygotować kandydatów do oczekiwań rynku. Dzięki eksperckiej kadrze naukowo-dydaktycznej zyskasz wiedzę stosowaną w branży na co dzień. Otwartość Uczelni na współpracę z partnerami biznesowymi sprawia, że już na studiach nawiążesz cenne kontakty, które otworzą przed Tobą drogę do rozwoju zawodowego w sektorze publicznym lub biznesie. Możesz także z sukcesem rozwijać własną działalność gospodarczą.

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Logistyka

  KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA LOGISTYKI

  Gotowość zawodowa
  Dzięki kompleksowej wiedzy przekazywanej przez kadrę akademickich wykładowców i praktyków, studia na kierunku Logistyka przygotują Cię do rywalizowania na rynku zawodowym. Podczas trzyletnich studiów I stopnia nie tylko zdobędziesz wiedzę teoretyczną, ale – dzięki pierwszym zrealizowanym projektom – także praktyczną. Dzięki temu będzie Ci łatwiej ubiegać się o wymarzoną pracę.

  Globalne możliwości
  W Akademii Finansów i Biznesu Vistula myślimy globalnie. Dzięki wiedzy dotyczącej funkcjonowania instytucji i firm w otoczeniu międzynarodowym, zyskasz pełną gotowość do podjęcia pracy także poza granicami kraju.

  Specjalistyczna wiedza
  Zajęcia prowadzone przez znanych praktyków, a do tego specjalności rozwijające konkretne obszary wiedzy – podczas studiów Logistyka zdobędziesz specjalistyczną wiedzę, która pozwoli Ci postawić pierwsze kroki w wybranej dziedzinie. Możesz realizować się jako specjalista w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych, centrach zaopatrzenia i dystrybucji albo jako specjalista w centrach logistycznych, firmach spedycyjnych, jednostkach zaopatrzenia i zbytu.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia stacjonarne 400 zł 6 300 zł 3 350 zł 710 zł

  Studia w języku polskim – studenci spoza UE

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 200 € 1 650 € 875 €

   

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

Lubisz strategiczne myślenie

Umiesz podejść technicznie do działania

Chcesz zdobyć zawód poszukiwany na rynku

Specjalności

Logistyka produkcji

Obszar specjalności obejmuje organizację, planowanie oraz realizację procesów produkcji, zarządzania zapasami, przepływu materiałów i komponentów oraz magazynowania. Zdobędziesz praktyczną wiedzę, umiejętności i kompetencje poszukiwane przez przedsiębiorstwa produkcyjne. Poznasz metody, narzędzia i techniki logistyki, zaopatrzenia i organizacji dostaw oraz współpracy z kooperantami i dostawcami.

Logistyka transportu

Wybierając tę specjalność zdobędziesz kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania operacjami transportowymi przedsiębiorstwa, flotą transportową, dostawami i przewozem ładunków, a także z zakresu spedycji – czyli organizowania i planowania transportu i przewozu, jego ubezpieczenia i rozliczenia zleceń transportowych.

Rekrutacja Vistula

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)