Skorzystaj z promocji 2000 zł zniżki!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 14 lipca 2024 r.

Sprawdź
 • Psychologia w biznesie online

  W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu gwałtownie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów, którzy mają nie tylko kompetencje w obszarze zarządzania czy finansów, ale również głęboką wiedzę z zakresu psychologii społecznej i organizacyjnej. Coraz bardziej rozpowszechnione jest bowiem przekonanie, że trafne decyzje podejmują ludzie, którzy rozumieją motywacje, preferencje oraz zachowania innych. Właśnie tacy eksperci są bardzo poszukiwani na rynku i wysoko cenieni, zwłaszcza w obszarze zarządzania zespołami oraz zarządzania marketingiem. Jeśli chcesz znaleźć się w gronie takich osób, studia I stopnia na kierunku Psychologia w biznesie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula są właśnie dla ciebie.

  Czas trwania: 6 semestrów
  Dostępne tryby:
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  Studia online są nowoczesną formą studiów, które są profesjonalnie realizowane od 10-u lat z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w AFiB Vistula w Warszawie. Zostały zaprojektowane przez specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w obszarze e-learnigu. Ich program jest aktualizowany i dostosowywany do potrzeb studentów. Od początku każdego semestru znany jest plan zajęć – ich harmonogram jest regularny. Rekrutujesz się online i cały proces studiowania odbywa się online. Nie musisz przyjeżdżać na uczelnię. Uczestniczysz w czasie rzeczywistym w wirtualnych zajęciach, które odbywają się w tygodniu, w godzinach wieczornych. Jednocześnie masz nieograniczony dostęp do e-podręczników. Zajęcia prowadzą wykładowy będący ekspertami z rynku – menadżerowie, prezesi banków, specjaliści w swoich dziedzinach.

  Program nauczania jest dokładnie taki sam, jak w przypadku studiów niestacjonarnych.

  Podejmując studia Psychologia w biznesie online poznasz najnowsze trendy z zakresu psychologii biznesu, ekonomii, zarządzania i marketingu. W zależności od specjalności, którą wybierzesz, możesz rozwijać kompetencje w obszarze psychologii pracy w zespole oraz psychologii marketingu. Nauczysz się wykorzystywać wiedzę psychologiczną w praktyce zarządzania zasobami ludzkimi, kierowania biznesem oraz budowania strategii marketingowych. Poznasz psychologiczne podstawy zachowań finansowych i konsumenckich oraz funkcjonowania grup w organizacji. Nauczysz się stosować wybrane metody i techniki zarządzania, w tym zarządzania projektami i procesami.

   Po ukończeniu studiów online otrzymasz taki sam dyplom, jak pozostali studenci niestacjonarni.

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE

   

  Kończąc studia I stopnia na kierunku Psychologia w biznesie, wejdziesz do elitarnego grona ekspertów poszukiwanych w tym obszarze. Zyskasz praktyczną wiedzę i kompetencje, dzięki którym z sukcesem będziesz rozwijać karierę zawodową.

  Specjalności zostały zaprojektowane tak, by przygotować kandydatów do oczekiwań rynku. Dzięki eksperckiej kadrze naukowo-dydaktycznej zyskasz wiedzę stosowaną w branży na co dzień. Otwartość Uczelni na współpracę z partnerami biznesowymi sprawia, że już na studiach nawiążesz cenne kontakty, które otworzą Ci drogę do rozwoju zawodowego w sektorze publicznym lub biznesie. Możesz także z sukcesem rozwijać własną działalność gospodarczą.

   

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Psychologia w biznesie.

   

  KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA PSYCHOLOGII W BIZNESIE

   

  Gotowość zawodowa
  Dzięki kompleksowej wiedzy przekazywanej przez kadrę akademickich wykładowców i praktyków, studia Psychologia w biznesie przygotują Cię do rywalizowania na rynku zawodowym. Podczas trzyletnich studiów I stopnia nie tylko zdobędziesz wiedzę teoretyczną, ale – dzięki pierwszym zrealizowanym projektom – także praktyczną. Dzięki temu będzie Ci łatwiej ubiegać się o wymarzoną pracę.

   

  Wyjątkowe kompetencje

  To co wyróżnia studia licencjackie na kierunku Psychologia w biznesie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, to położenie akcentu na rozwój kompetencji pozwalających na pracę w zespołach wielokulturowych i wirtualnych.

   

  Globalne możliwości
  W Akademii Finansów i Biznesu Vistula myślimy globalnie. Dzięki wiedzy dotyczącej funkcjonowania instytucji i firm w otoczeniu międzynarodowym i zagrożeń, którym muszą stawić czoła, zyskasz pełną gotowość do podjęcia pracy także granicami kraju.

   

   

  Kariera

   

  Psychologia pracy w zespole

   

  • działy Human Resources (HR) w organizacjach,
  • agencje pośrednictwa pracy,
  • agencje PR,
  • firmy consultingowe świadczące usługi rekrutacji i selekcji,
  • firmy szkoleniowe wspierające rozwój zawodowy pracowników,
  • trenerzy biznesu.

   

   

  Psychologia w marketingu

   

  • działy marketingu w organizacjach,
  • działy reklamy,
  • działy sprzedaży,
  • działy komunikacji i promocji
  • agencje mediów społecznościowych,
  • agencje analizujące zachowania konsumentów na rynku.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia online 400 zł 6 300 zł 3 350 zł 710 zł

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

zamierzasz w przyszłości zarządzać zespołami lub marketingiem

chcesz poznać motywacje, preferencje oraz zachowania innych

zależy ci na zdobyciu silnej pozycji na rynku

Specjalności

Psychologia pracy w zespole

To specjalność zaprojektowana z myślą o tych, którzy chcą poznać psychologiczne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi. W trakcie studiów opanujesz podstawowe mechanizmy rządzące zachowaniami jednostek. Opanujesz techniki budowania efektywnych zespołów, rozwiązywania konfliktów i zarządzania różnorodnością w miejscu pracy. Nauczysz się skutecznie negocjować kontrakty, umowy i warunki współpracy. Zyskasz gotowość do planowania rozwoju zawodowego pracowników, ich motywowania i oceniania. Dowiesz się, jak budować scenariusze szkoleń i prowadzić coaching. Zdobędziesz także praktyczną wiedzę z zakresu psychologii negocjacji i mediacji, doradztwa psychologicznego oraz komunikacji w zespołach pracowniczych.

Psychologia w marketingu

Wybierając tę specjalność, poznasz i zrozumiesz psychologiczne mechanizmy rządzące zachowaniami konsumentów. Nauczysz się planować i prowadzić działania związane z reklamą, marketingiem i komunikacją, w tym w mediach społecznościowych. Dowiesz się, jak wykorzystać wiedzę z zakresu psychologii wpływu do tworzenia kampanii reklamowych i marketingowych, które skutecznie oddziałują na emocje i potrzeby klientów. Poznasz i nauczysz się stosować narzędzia, które pozwalają badać zachowania konsumentów. Nauczysz się też rozpoznawać wzorce zachowań i reagować na nie, aby bardziej skutecznie wpływać na decyzje i wybory ludzi. Opanujesz tajniki psychologii public relations i mediów społecznościowych. Dowiesz się, jak skutecznie budować wizerunek firmy.

Rekrutacja Vistula

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)