Skorzystaj z promocji 2000 zł zniżki!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 14 lipca 2024 r.

Sprawdź
 • Zarządzanie

  Chcesz być liderem przyszłości? Masz głowę pełną pomysłów, ambicję i chcesz pracować w biznesie w Polsce lub za granicą? Jeżeli tak, Zarządzanie (studia magisterskie) jest kierunkiem właśnie dla Ciebie.

  Czas trwania: 4 semestry
  Dostępne tryby: ,
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  W dynamicznie zmieniającym się świecie rośnie potrzeba innowacyjnego przywództwa. Potrzebni są liderzy, którzy wiedzą więcej i widzą dalej. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula kształcimy takich profesjonalistów. W trakcie studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie zdobędziesz potrzebną wiedzę i kompetencje, nauczysz się identyfikowania potrzeb i wyzwań, a także kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów i przewodzenia zmianom. Opanujesz narzędzia i właściwe postawy, dzięki którym otworzy się przed Tobą wiele globalnych możliwości. Zajęcia prowadzą praktycy zarządzania, również międzykulturowego oraz planowania strategicznego. Vistula stawia na praktyczny wymiar kształcenia, dlatego możesz studiować Zarządzanie na poziomie magisterskim również w trybie online. Wybierając studia online, 50 proc. zajęć zrealizujesz przez Internet, z dowolnego miejsca na świecie.

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE
  Studia na kierunku Zarządzanie zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej przygotować studentów do podjęcia pracy w wybranej branży. Wyselekcjonowane specjalności pozwalają Ci zdobyć wiedzę i wyspecjalizować się w konkretnym kierunku.

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Zarządzanie.

  KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA ZARZĄDZANIA

  Globalne możliwości
  Dzięki studiom na kierunku Zarządzanie zdobędziesz umiejętności, które pozwolą odnieść zawodowy sukces również na globalnym rynku pracy. Na zajęciach są omawiane problemy w aspekcie międzynarodowym, dzięki czemu zyskasz nowe perspektywy.

  Biznesowe podejście
  Poznasz sposoby na skuteczne poruszanie się w świecie biznesu. Nauczysz się, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dowiesz się, nie tylko jak opracowywać plany, ale jak je wdrażać, aby były realizowane spójnie z przyjętą strategią.

  Umiejętne zarządzanie
  Nauczysz się zarządzać nie tylko kapitałem, czasem i umiejętnościami ludzi, ale także projektami. Będziesz w stanie zrealizować projekt od początku do końca, a także zarządzać całymi zespołami ludzi.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia stacjonarne 400 zł 7 900 zł 4 200 zł 890 zł
  Studia niestacjonarne 400 zł 7 300 zł 3 900 zł 830 zł

   

  Studia w języku polskim – obywatele spoza UE

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne i niestacjonarne 120 € 1 650 € 875 €

   

  Studia w języku angielskim – obywatele UE i innych państw*

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 120 € 2 700 € 1 450 €

  *Do grupy obywateli innych państw płacących według stawek UE należą: obywatele pozostałych państw Europy, wszystkich państw
  Ameryki Północnej i Południowej, Wysp Karaibskich oraz Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mongolii,
  Rosji, Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Uzbekistanu.

  Studia w języku angielskim – studenci z pozostałych państw**

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne 200 € 3 800 € 2 000 €

  **nie dotyczy studentów z państw Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Wysp Karaibskich, oraz Armenii, Azerbejdżanu,
  Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mongolii, Rosji, Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Uzbekistanu.

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

Myślisz o prowadzeniu własnego biznesu

Czujesz w sobie potencjał lidera

Oczekujesz nowoczesnego
i praktycznego programu studiów

Specjalności

ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM I SPRZEDAŻĄ W FIRMACH POŁUDNIOWOKOREAŃSKICH –
NOWOŚĆ (STUDIA PO ANGIELSKU)

Ta specjalność przygotuje cię do wykonywania zawodu starszego specjalisty, dyrektora ds. marketingu, sprzedaży i PR w przedsiębiorstwach południowokoreańskich. Poznasz podstawy języka koreańskiego, zdobędziesz wiedzę na temat kultury biznesu koreańskiego, kształtowania wizerunku marek i organizacji z sektora prywatnego i publicznego.

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
E-BIZNESOWYMI
W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

Dowiesz się jak założyć własną firmę lub odpowiednio zarządzać przedsiębiorstwem. Poznasz kluczowe zagadnienia aktywności biznesowej w ujęciu międzynarodowym. Nauczysz się opracowywać efektywne strategie i plany biznesowe, a także tego, jak wprowadzić firmę na rynki międzynarodowe i pozyskać najlepszych pracowników. Dowiesz się, jakie są możliwości i ograniczenia oraz problemy i ryzyko. Odkryjesz możliwości, jakie daje organizacji wykorzystanie technologii teleinformacyjnych.

ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM
W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

Zostaniesz wyposażony w komplet wiedzy i umiejętności niezbędnych do zarządzania działem marketingu. Dowiesz się jak opracować i wdrażać skuteczne strategie oraz plany marketingowe i sprzedażowe. Zdobędziesz też specjalistyczną wiedzę w zakresie zarządzania marketingiem.

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

Dowiesz się jak skutecznie pozyskać – i utrzymać w strukturach organizacji – najlepszych pracowników, a także jak sprawić, by angażowali się w jej rozwój. Posiądziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu budowania i wdrażania strategii i programów zarządzania kapitałem ludzkim.

ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

Jeśli chcesz założyć własną firmę, zarządzać firmą rodzinną lub innym przedsiębiorstwem, ta specjalność jest właśnie dla Ciebie. Program specjalności obejmuje kluczowe zagadnienia aktywności biznesowej w ujęciu międzynarodowym. Po zakończeniu programu będziesz potrafił/potrafiła rozwiązywać międzynarodowe problemy biznesowe, podejmować decyzje na poziomie operacyjnym i strategicznym, a także zarządzać ryzykiem związanym z prowadzeniem międzynarodowej działalności (zwłaszcza w regionie Europy Środkowo-Wschodniej). W ramach przedmiotów specjalistycznych nauczymy Cię opracowywać efektywne strategie i plany biznesowe, pokażemy Ci jak wprowadzać firmę na rynki międzynarodowe oraz pozyskiwać najlepszych pracowników i skutecznie budować ich zaangażowanie w rozwój przedsiębiorstwa.

Rekrutacja Vistula

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)