Skorzystaj z promocji 3×0 ZŁ!

Wybierz studia na Vistuli

Promocja trwa do 15 marca 2024 r.

Sprawdź
 • Zarządzanie

  Firma to ludzie, infrastruktura, środki materialne i finansowe. Potrzebujesz wiedzy i wyobraźni, aby tym wszystkim zarządzać. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula rozwiniesz niezbędne do tego kompetencje. Na wyselekcjonowanych specjalnościach nauczysz się, jak efektywnie zarządzać kapitałem, czasem, umiejętnościami ludzi i całymi projektami. Zdobędziesz solidną i praktyczną wiedzę z dziedziny ekonomii, finansów i rachunkowości, prawa i marketingu.

  Czas trwania: 6 semestrów
  Dostępne tryby: ,
Opis kierunku studiów
 • Opis kierunku

  W Akademii Finansów i Biznesu Vistula kształcimy ludzi, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za firmę. Po studiach na kierunku Zarządzanie zostaniesz liderem i odniesiesz sukces. Wybitni wykładowcy i praktycy biznesu pomogą Ci rozwinąć kompetencje zarówno twarde, jak i miękkie. Nauczysz się odporności i elastyczności. Rozwiniesz umiejętności strategiczne i organizacyjne. Będziesz wiedział, jak wyznaczać cele i mobilizować ludzi. Dowiesz się też, czym jest odpowiedzialność biznesu i misja. W trakcie studiów będziemy aktywnie wspierać Twoją przedsiębiorczość. Doświadczenie będziesz zdobywał podczas praktyk w firmach krajowych i zagranicznych. W procesie kształcenia stawiamy na elastyczne i indywidualne podejście. Możesz więc wybrać to, czego chcesz się uczyć i w którym kierunku chcesz się rozwijać. Zależy nam, abyś był jak najlepiej przygotowany do pracy w interesującym Cię zawodzie. Dzięki temu wyróżnisz się na rynku, znajdziesz się w grupie fachowców o silnej pozycji i najwyższych dochodach. Zarządzanie na poziomie licencjackim możesz studiować również w trybie online. Wybierając studia online, 50 proc. zajęć zrealizujesz przez Internet, z dowolnego miejsca na świecie.

  Czytaj więcej

 • Kariera po studiach

  NAJLEPSI W PRAKTYCE
  Studia na kierunku Zarządzanie zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej przygotować Cię do podjęcia pracy w branży. Wyselekcjonowane specjalności pozwolą Ci zdobyć praktyczną wiedzę i stać się specjalistą w konkretnej dziedzinie.

  Przekonaj się, że Vistula jest Uczelnią najlepszą w praktyce. Zobacz, jakie korzyści przyniosą Ci studia na kierunku Zarządzanie.

  KORZYŚCI ZE STUDIOWANIA ZARZĄDZANIA

  Biznesowe podejście
  Poprzez łączenie rozwoju umiejętności twardych i miękkich zostaniesz wyposażony w niezbędne informacje do tego, by pozostawać atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.

  Skuteczne planowanie
  Poznasz wszystkie procesy i sposoby planowania, by nauczyć się jak robić to efektywnie i wydobywać z każdego procesu jak najwięcej.

  Umiejętne zarządzanie
  Nauczysz się zarządzać nie tylko kapitałem, czasem i umiejętnościami ludzi, ale także projektami. Będziesz w stanie przeprowadzić projekt od początku do końca. Dowiesz się, jak efektywnie pracować z całym zespołem.

  Czytaj więcej

 • Cennik

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna 10 rat w roku
  Studia stacjonarne 400 zł 6 900 zł 3 700 zł 790 zł
  Studia niestacjonarne  400 zł 6 300 zł 3 350 zł 710 zł

   

  Studia w języku polskim – obywatele UE i osoby posiadające Kartę Polaka

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne i niestacjonarne  120 € 1650 € 875 €

   

  Studia w języku angielskim – obywatele UE i innych państw*

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne i niestacjonarne  120 € 2 700 € 1 450 €

  *Do grupy obywateli innych państw płacących według stawek UE należą: obywatele pozostałych państw Europy, wszystkich państw
  Ameryki Północnej i Południowej, Wysp Karaibskich oraz Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mongolii,
  Rosji, Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Uzbekistanu.

   

  Studia w języku angielskim – obywatele z pozostałych państw*

  Wpisowe Opłata roczna Opłata semestralna
  Studia stacjonarne i niestacjonarne  200 € 3 700 € 1 950 €

  * nie dotyczy studentów z państw Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Wysp Karaibskich, oraz Armenii, Azerbejdżanu,
  Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mongolii, Rosji, Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Uzbekistanu.

  Czytaj więcej

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

Jesteś kreatywny i przedsiębiorczy

Planujesz związać swoją przyszłość z biznesem

Chcesz zdobyć silną pozycję na rynku

Specjalności

ZARZĄDZANIE CYBERBEZPIECZEŃSTWEM W BIZNESIE – NOWOŚĆ

Studiując na tej specjalności zdobędziesz niezbędną wiedzą w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem w biznesie. Nauczysz się, jak rozpoznawać rodzaje zagrożeń w cyberprzestrzeni oraz jak tworzyć i zarządzać zespołami ds. bezpieczeństwa. Ponadto poznasz techniki i metody włamań do systemów informatycznych oraz zasady postępowania po cyberataku.

MARKETING I SPRZEDAŻ

Otrzymasz niezbędne informacje potrzebne do pracy w działach marketingu oraz sprzedaży. Nauczysz się opracowywać i wdrażać programy marketingowe, przygotowywać raporty z bieżących działań oraz współpracować z dostawcami usług marketingowych. Poznasz najskuteczniejsze techniki sprzedaży, a także dowiesz się, jak budować i zarządzać zespołami sprzedażowymi.

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Nauczysz się efektywnie pozyskiwać i rozwijać kapitał ludzki organizacji poprzez wykorzystanie wiedzy z zakresu rekrutacji i selekcji, motywowania, okresowego oceniania oraz kompleksowego rozwoju pracowników. Dowiesz się czym jest i jak realizować tzw. „twarde HR”.

ZARZĄDZANIE BIZNESEM

Ta specjalność przygotuje Cię do zarządzania własnym przedsiębiorstwem lub działem dowolnej organizacji. Dowiesz się, jak przeprowadzać analizy strategiczne oraz jak tworzyć i wdrażać strategię i politykę organizacji w dynamicznym, wielokulturowym otoczeniu biznesowym. Ponadto poznasz sprawdzone metody zarządzania ludźmi i budżetami, a także komunikacji z klientami oraz partnerami.

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
W ORGANIZACJI

Jeżeli chcesz samodzielnie kierować projektami, ta specjalność pozwoli Ci zdobyć wiedzę właśnie z tego zakresu. Ponadto dowiesz się, jak wykonywać funkcje wspomagające przy projektach i zarządzać nimi kompleksowo: od początkowej analizy, przez planowanie, aż po realizację i późniejszą ewaluację.

Rekrutacja Vistula

Promocja 3x0 zł!

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:

* - pole obowiązkowe

O uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.
W Rankingu Perspektywy 2020 plasuje się na 5. miejscu. Zajmuje 1. miejsce w kategorii „nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

 

Edukacja
W Vistuli otrzymasz wykształcenie pożądane na rynku. Starannie wyselekcjonowane kierunki i specjalizacje są na bieżąco dostosowywane do sytuacji gospodarczej. Nauczysz się tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i tego, czego potrzebują i będą potrzebować pracodawcy.

 

Praktyczne podejście
Programy kształcenia i plany studiów są przygotowane we współpracy z pracodawcami i opiniowane przez Radę Biznesu. Będziesz uczyć się od uznanych praktyków, a doświadczenie zdobędziesz podczas praktyk i staży w polskich i zagranicznych firmach. Dwa razy w roku weźmiesz udział w organizowanych w uczelni targach pracy.

Nasza misja i wizja

Misją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest, jak najlepiej przygotowywać absolwentów uczelni do przyszłej kariery, stale unowocześniając technologie studiów i dostosowując program do zmieniającego się świata.

Co nas wyróżnia

100 Krajów, z których pochodzą studenci i kadra
66,000 Absolwentów
300 Firm współpracujących

Masz pytanie?

Nasz Dział Rekrutacji chętnie na nie odpowie

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
Pokój: 28 (parter)